درباره ما

گروه صنعتی داجکو با زمینه ماشین آلات صنعتی از سال 1385 همگام با پیشرفت صنعت کشور و با هدف خودکفایی در بخش صنعتی خواهان آن شد که نقشی مؤثر را در پیشرفت صنعت کشور ایفا نماید. بر همین اساس فعالیت خود را در راستای واردات تجهیزات ابزار دقیق لیزری که به عنوان بخشی از نیاز کشور بود آغاز کرد از این جهت با تاسیس شرکت دید افزار جنوب در سال 1387 در قسمت جنوب کشور فعالیت خود را با امید خدمات در این راستا افتتاح کرد و اکنون شرکت فنی مهندسی دیدافزار جنوب با بیش از 9 سال تجربه در عرصه ی صنعت این مرز و بوم و واردات مستقیم دستگاههاي تسطیح لیزری و ابزار دقیق از از چند برند اول دنیا (MEI, Agri, AMA laser, AGL, TOPCON)، تجهیزات آزمایشگاهی،  ماشین آلات حک و برش لیزری، دستگاههای CNC، سیستم های خورشیدی و ... یکی از بزرگترین فعالان کشور در عرصه صنعت میباشد .

همچنین در بخش ماشین آلات صنعتی و دستگاهای حک و برش لیزری و CNC با کسب مجوز از انرژی اتمی اقدام به واردات دستگاههایی دارای استاندارد و کیفیت بالا نموده است. همکاری مجموعه ای از مهندسین توانمند کشور در ارائه ی مشاوره ،فروش و خدمات پس از فروش ،شرکت را به هدف بزرگ خود که رضایتمندی و اعتماد مشتریان بوده، گام به گام نزدیک تر نموده است.

و اکنون با کوله باری از تجربه، این شرکت نمایشگاهی از شاخص ترین ماشین آلات خود برپا نموده که علاوه بر بعد نمایشگاهی از آن میتوان به عنوان بزرگترین مجموعه خدماتی در زمینه فلزات و چوب در جنوب کشور نام برد. گروه صنعتی داجکو با سرمایه گذاری در زمینه ماشین آلات صنعتی مجموعه ای به وجود آورده که نظیر ان در کشور انگشت شمار میباشد.